ru
Privātuma politika

Ar šo apliecinu, ka esmu iepazinies (-usies), saprotu un atļauju SIA AstraZeneca Latvija, Skanstes iela 54, 3. st., Rīga, LV-1013, apstrādāt manus personas datus – e-pasta adresi, kā arī manus sensitīvos datus – AZ datubāzēs ievietoto sirdslēkmes datumu. Mani dati netiks izmantoti citiem mērķiem, kā tikai paziņojuma, kas izveidots manas sirdslēkmes datumā, nosūtīšanai. Pēc pieprasījuma SIA AstraZeneca Latvia izdzēsīs manus personas datus. Esmu informēts (-a), ka pakalpojuma nodrošināšanai mani dati šifrētā formā tiks izpausti SIA Media Alliance, Līduma iela 25, Rīga, LV-1079.

Mājas lapu nodrošina AstraZeneca. Mēs ļoti nopietni uztveram mūsu mājas lapas lietotāju privātumu un viņu personīgās informācijas drošību.

Šīs privātuma politikas mērķis ir noteikt principus, saskaņā ar kuriem tiek izmantota personīgā informācija, kuru Jūs mums sniedzat, vai kuru mēs par Jums iegūstam ar mājas lapas starpniecību. Lietojot šo mājas lapu, vai reģistrējoties (ja nepieciešams) kā mūsu sniegto tiešsaistes pakalpojumu lietotājs, Jūs piekrītat šādai izmantošanai. Mēs lūdzam Jūs rūpīgi izlasīt šo privātuma politiku. Jebkādas nesaskaņas, kas varētu rasties saistībā ar privātumu, tiks izskatītas saskaņā ar šo politiku, jebkādu Jums izsniegto informācijas vākšanas paziņojumu un vietējo tiesību aktu (Latvijas likumdošanas aktu) noteikumiem.

Laiku pa laikam mēs varam viest izmaiņas privātuma politikā, tādēļ mēs aicinām laiku pa laikam pārbaudīt šo privātuma politiku, lai pārliecinātos, ka esat iepazinies ar pēdējo versiju, kas būs piemērojama no brīža, kad būsiet apmeklējis šo mājas lapu. Mēs, protams, informēsim Jūs par jebkādām izmaiņām, ja tas būs nepieciešams.

APKOPOJAMĀS INFORMĀCIJAS APRAKSTS UN LIETOJUMS

1. Apkopotā informācija

Tāpat kā daudzos komercuzņēmumos, mēs uzraugām šīs mājas lapas lietošanu, vācot apkopoto informāciju ar sīkdatņu palīdzību (sk. turpmāk). Parasti mēs vācam informāciju par mājas lapas apmeklētāju skaitu un apmeklētāja mājas lapas pakalpojumu sniedzēja izcelsmes domēna nosaukumu. Šī informācija tiek izmantota, lai izprastu, kā apmeklētājs izmanto mājas lapu. Šī informācija var tikt nodota citiem Grupas uzņēmumiem un citām trešajām pusēm. Mums nav pieejami līdzekļi, ar kuru palīdzību apkopotajā informācijā būtu iespējams identificēt individuālus lietotājus.

2. Personas informācija

Tāpat kā daudzos komercuzņēmumos, mēs uzraugām šīs mājas lapas lietošanu, vācot apkopoto informāciju ar sīkdatņu palīdzību (sk. turpmāk). Parasti mēs vācam informāciju par mājas lapas apmeklētāju skaitu un apmeklētāja mājas lapas pakalpojumu sniedzēja izcelsmes domēna nosaukumu. Šī informācija tiek izmantota, lai izprastu, kā apmeklētājs izmanto mājas lapu. Šī informācija var tikt nodota citiem Grupas uzņēmumiem un citām trešajām pusēm. Mums nav pieejami līdzekļi, ar kuru palīdzību apkopotajā informācijā būtu iespējams identificēt individuālus lietotājus.

ATTEIKŠANĀS NO TURPMĀKAS SAZIŅAS AR MUMS

Ja esat piekritis saņemt informāciju par mūsu vai citu AstraZeneca uzņēmumu produktiem vai pakalpojumiem un vēlaties pārtraukt šādas informācijas saņemšanu, Jūs to varat izdarīt, izmantojot šādu vietējo kontaktinformāciju:

latvia@astrazeneca.com

Visā sarakstē Jums ir skaidri jānorāda Jūsu vārds, lietotāja vārds (ja ir), reģistrācijas informācija (ja ir) un šīs mājas lapas nosaukums.

KĀ MĒS AIZSARGĀJAM JŪSU INFORMĀCIJU

Mums ir ieviestas atbilstošas drošības politikas, kas ir paredzētas, lai nodrošinātu, cik vien tas ir saprātīgi iespējams, visas mūsu informācijas, tostarp Jūsu personīgās informācijas, drošību un integritāti.

SĪKDATŅU LIETOŠANA

Sīkdatnes ir nelielas teksta datnes, kas tiek nosūtītas uz Jūsu pārlūkprogrammu un uzglabātas Jūsu datora cietajā diskā. Sīkdatnes darbojas kā mājas lapas atmiņa, ļaujot šai lapai atcerēties Jūsu datoru nākamajās apmeklējuma reizēs. Tas ir īpaši svarīgi mājas lapām, kurās Jums ir jāreģistrējas, jo tādējādi tiek paātrināta piekļuve. Mēs izmantojam gan sesijas sīkdatnes (tās pastāv tikai līdz brīdim, kad aizverat tīmekļa pārlūkprogrammu) un pastāvīgās sīkdatnes (tās pastāv ilgāku, norādītu laika periodu).

Daži mūsu reklāmkarogi var nosūtīt sīkdatni uz Jūsu datora cieto disku (neatkarīgi no tā, vai Jūs uz tā uzklikšķinājāt vai nē). Ja Jūs pēc tam apmeklēsiet reklamēto tīmekļa vietni, mēs zināsim, ka esat redzējis mūsu reklāmkarogu. Tādējādi mēs varam novērtēt šādu reklāmkarogu efektivitātes rādītājus.

Lielākā daļa pārlūkprogrammu pieņem sīkdatnes, taču parasti ir iespējams mainīt pārlūkprogrammas iestatījumus, lai atteiktos no jaunām sīkdatnēm, izslēgtu esošās vai vienkārši informētu Jūs par jaunu sīkdatņu nosūtīšanu uz Jūsu cieto disku. Tomēr ņemiet vērā, ka, atsakoties vai izslēdzot sīkdatnes, dažu tīmekļa vietņu funkcionalitāte var tikt zaudēta.

AĢENTI UN PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI

Dažkārt mēs piesaistām citus uzņēmumus un indivīdus, lai viņi veiktu dažādas darbības mūsu vārdā. Lai viņi to varētu veikt, viņiem var būt nepieciešama piekļuve Jūsu personīgajai informācijai. Tomēr varat būt droši, ka viņi nevar izmantot Jūsu personīgo informāciju citiem mērķiem.

BĒRNI

Mūsu tīmekļa vietne ir paredzēta pieaugušo auditorijai (piemēram, veselības aprūpes speciālistiem, investoriem un indivīdiem, kuri meklē informāciju par AstraZeneca un veselības aprūpes produktiem). Mēs apzināti neievācam informāciju no un par bērniem. Lūdzu, nelietojiet šo tīmekļa vietni, ja neesat sasniedzis 18 gadu vecumu.

NEATBILSTOŠA UZVEDĪBA

Mēs varam izmantot savākto vai saņemto informāciju par Jums, lai izmeklētu un palīdzētu novērst nelikumīgas darbības vai darbības, kas apdraud mūsu tīklu vai citādi pakļauj briesmām šīs mājas lapas noteikumus. Šo iemeslu dēļ mēs varam atklāt šādu informāciju trešajām pusēm (piemēram, policijai).

PIEKĻUVE UN LABOJUMI

Ja mēs apstrādājam Jūsu personīgo informāciju, Jums saskaņā ar Datu aizsardzības likumu ir tiesības pieprasīt piekļuvi šai informācijai. Jums ir arī tiesības pieprasīt, lai bez maksas tiktu izlabotas jebkādas neprecizitātes Jūsu informācijā. Jūs varat pieprasīt jebkuras neprecīzās informācijas izlabošanu, izmantojot šādu vietējo kontaktinformāciju:

latvia@astrazeneca.com

Visā sarakstē, lūdzu, skaidri norādiet Jūsu vārdu, lietotāja vārdu (ja ir), reģistrācijas informāciju (ja ir) un šīs tīmekļa vietnes nosaukumu.

CITA VEIDA INFORMĀCIJA

Jums ir jāņem vērā, ka tad, ja mūsu uzņēmums (vai tā daļa) tiek pārdota vai nodota jebkurā brīdī, mūsu rīcībā esošā informācija var būt nodoto līdzekļu daļa. Tomēr jebkurā gadījumā šo informāciju var izmantot tikai saskaņā ar šo privātuma politiku.

Kvalitātes kontroles, nodrošināšanas vai mācību mērķiem mēs varam uzraudzīt vai ierakstīt Jūsu saziņu ar mums.

KĀ VAR SAZINĀTIES AR MUMS

Ja ir mainījusies Jūsu personīgā informācija, esat pārdomājis attiecībā uz mārketinga izvēli vai arī vēlaties izteikt atsauksmes vai uzdot jautājumus par šo privātuma politiku, lūdzu, sazinieties ar mums, izmantojot šādu vietējo kontaktinformāciju:

latvia@astrazeneca.com

Atsauces uz AstraZeneca, Grupa, mēs, mums un mūsu ir atsauces uz AstraZeneca (t. i., uz šādu juridisko personu šādā valstī: AstraZeneca, Latvija). Saraksts, kurā norādītas visas vietas pasaulē, kur darbojas AstraZeneca Grupa, ir pieejams www.astrazeneca.com.

Uzzini vairāk par atveseļošanos pēc infarkta šeit!

X