ru

Informatīvais sirds mazspējas stends Rīgā

Maijā P.Stradiņa Klīniskajā Universitātes slimnīcā izveidots informatīvs sirds mazspējas stends. Uzzini vairāk »

Pacientu aptauja par atveseļošanos pēc infarkta – piedalies!

ParSirdi.lv komanda un portāls “Infarkts.lv” pateicas ikvienam par atsaucību un dalību aptaujā par infarktu. Šīs aptaujas rezultāti tiks apkopoti un izmantoti turpmākā darbā, lai uzlabotu pacientu ārstēšanos un atlabšanu pēc infarkta Latvijā. Uzzini vairāk »

Nūjošana sadedzina taukus un stiprina sirdi!

Gluži kā parasta pastaiga arī nūjošana ir piemērota ikvienam neatkarīgi no vecuma un fiziskās sagatavotības, turklāt šī ir aktivitāte, ko kardiologi iesaka kā labu sirds treniņu arī pacientiem pēc infarkta un citām nopietnām sirds asinsvadu saslimšanām. Tā kā nūjošana tiek veikta svaigā gaisā, tas ir lielisks veids kā uzlabot savu veselību un garastāvokli, atslābināties no ikdienas stresa kā arī pavadīt laiku kopā ar ģimeni un draugiem. Uzzini vairāk »

Sirdij veselīgais brokastu "smūtijs"

Arī sirds veselību būtiski ietekmē tas ko mēs ēdam un, vadoties pēc kardiologu ieteiktās Vidusjūras diētas holesterīna samazināšanai, ir svarīgi ēst vairāk svaigus augļus un dārzeņus, vismaz četrsimt gramu dienā. Un tāpēc mēs esam Jums sarūpējuši vitamīniem un uzturvielām bagātu recepti. Uzzini vairāk »

Uzzini, kāds ēdiens satur vitamīnus un šķiedrvielas

Uzturs ir viss, ko cilvēks ēd, lai augtu, attīstītos, varētu veikt savus darba pienākumus un būtu vesels. Uzturs piegādā cilvēka organismam vielas, kuras tiek izmantotas ķermeņa šūnu veidošanai jeb ķermeņa būvēšanai un enerģijas ražošanai. Vienas no svarīgākajām vielām, kas jāuzņem ar uzturu, ir vitamīni un šķiedrvielas. Uzzini vairāk »

Iznācis ceļvedis pacientiem pēc infarkta

Pacientu biedrība “ParSirdi.lv” sadarbībā ar Latvijas Kardiologu biedrību izveidojusi izglītojošu materiālu “Pacientiem pēc miokarda infarkta aktīvai un veselīgai dzīvei”. Uzzini vairāk »

Uzziniet vairāk par hipertensijas ārstēšanu: www.asins-spiediens.lv

Kādam ir jābūt labam asinsspiedienam, ko darīt, ja tas ir paaugstināts, kad augsts asinsspiediens var kļūt bīstams, kā pareizi izmērīt asinsspiedienu? Atbildes uz šiem un citiem jautājumiem par un ap asinsspiedienu tagad apkopotas jaunā interneta mājaslapā. Uzzini vairāk »

Distanču slēpošana – īpaši ieteicama aktivitāte sirds veselības stiprināšanai

Distanču slēpošana ir brīnišķīgs aerobais treniņš ziemā, kas uzlabo kardiovaskulāro izturību un veselību kopumā, tāpēc tā ieteicama ne tikai profilaktiski, bet arī pacientiem, kas cieš no dažādām sirds asinsvadu slimībām, aptaukošanās u.c. Uzzini vairāk »

Kardioloģes dr.Ivetas Mintāles sirdij veselīgās receptes

Sirdij draudzīgs uzturs ir tā sauktā Vidusjūras diēta. Pētījumi pierāda neapšaubāmu šīs diētas principu efektivitāti sirds un asinsvadu slimību riska mazināšanā. Uzzini vairāk »

Iesaki sev tuviem cilvēkiem saņemt atbalstu pēc infarkta šeit!

X